Prakticke info ke kurzum :-)

Vážení přátelé,

Všechny uvedené kurzy mají tyto ceny, místa a podmínky:

počet účastníků 8 – 20 osob

Začátek a konec : vždy 1.den v 19.00 hod.večeří a poslední den cca.14 hod.

Místo: dle info u kurzu V případě, že máte místo v autě a chcete ho někomu nabídnout, dejte nám vědět, aby jsme na vás dali tel. číslo a zájemce vám zavolá…

Cena kurzovného: vždy určená u kurzů (případné slevy jsou uvedené u jednotlivých kurzů) V ceně při pobytech mimo Prahu je zahrnuto spol. ubytování na matracich ve vášem spacáku nebo pro páry či jednotlivce možnost zajistit dvoul. pokojů včetně ložního prádla (příplatek 100 Kč/den a osoba), chutné vegetariánské jídlo z naší domácí kuchyně a u vybraných kurzů s  ochutnávkami indických specialit, lektorné OS Nataraj, možnost odvozu naším autem od a k stanici autobusu nebo vlaku.

Záloha 500 Kč  nebo 800 Kč nebo 1000 Kč dle info u kurzu  do Raiffeisen Bank, po obdržení zálohy je vaše účast rezervovaná s tím že doplatek v hotovosti zaplatíte na místě před začátkem kurzu.( více info o číslu účtu a stornu je níže na této stránce) Pokud se kurz koná za méně než 7 dnů je nutné zálohu složit na náš účet přímo v bance a nebo se telefonicky dohodnout o individuální platbě.

Příhláška : napište  vaše jméno, bydliště, rok narození, telefon a termín kurzu či setkání a datum platby s vaším jménem a zašlete vš na náš e-mail nebo v dopise na naší poštovní adresu. Dříve než pošlete přihlášku zašlete e-mail s dotazem nebo zatelefonujte, aby jste věděli, že je na kurzu volné místo.

Info o platbě každý kurz má určenou  cenu a z té prosím uhraďte dle pokynů  zálohu na účet OS Nataraj u Raiffeisen Bank číslo účtu :   737794001/5500 a zůstatek ceny budete platit v hotovosti na místě. K záloze v Bance či u převodu napište Vaše jméno a datum kurzu. Zálohu můžete přímo vložit na jakéko-li pobočce na náš účet, což se u nás objeví na účtu okamžitě nebo převést z Vašeho účtu na náš , což zabere asi 2 – 3 dny nebo poslat peníze z pošty složenkou , což zabere asi 1 týden.

V případě zrušení Vaší účasti : 30 dnů před konáním kurzu   – vrátíme Vám 100 % zálohy 21 dnů před konáním kurzu -  vrátíme Vám 70 % zálohy 14 dnů před konáním kurzu - vrátíme Vám 50 % zálohy nejpozději 7 dnů před konáním kurzu - vrátíme Vám 30 % a méně než 7 dnů Vám bohužel nic nevrátíme , protože kurz se organizuje dle reservací. U některých kurzů je možná dohoda o přesunu zálohy na jiný kurz, ale tuto informaci je nutné , aby jste si dohodli e-mailem nebo telefonicky.

Těšíme se na osobní setkání

Helena Sharan Unmani

Novy tel. 736223133